عکس های فائزه نعمتی + بیوگرافی

عکس های فائزه نعمتی,عکس های زیبا فائزه نعمتی,عکس های جدید فائزه نعمتی ,عکسهای فائزه نعمتی,گالری عکس های فائزه نعمتی,عکس های شخصی فائزه نعمتی,عکس های خوشگل و جذاب فائزه نعمتی, اینستاگرام فائزه نعمتی,فیسبوک فائزه نعمتی,تصاویر فائزه نعمتی,فائزه نعمتی,همسر فائزه نعمتی,جدیدترین عکسهای فائزه نعمتی,بیوگرافی فائزه نعمتی,عکس و بیوگرافی فائزه نعمتی,

 

 

.

بیوگرافی فائزه نعمتی :
فائزه نعمتی (مجری تلویزیون) متولد ۳۰ بهمن ماه ١٣۶١ در تهران، لیسانس ژنتیک و کارشناسی ارشد ژورنالیسم رادیو و تلویزیون می باشد. وی از سال ١٣٧٩ به علت علاقه فراوان به تاتر وارد این حوزه شد و از موفقیت ها در این زمینه میتوان به برنده جایزه بهترین بازیگری زن در جشنواره تاتر دانشجویی کشور و برنده جایزه ویژه هیأت داوران در نویسندگی و کارگردانی جشنواره تاتر بانوان اشاره کرد.
از سال ١٣٨۶ کار خود را در تلویزیون با برنامه علمی پنگان شبکه چهار شروع کردو سپس به عنوان مجری شبکه چهار اجرای برنامه هایی مثل فرجه، طلوع،آسمان شب، کتاب چهار، به توان چهار، پارک دانشجو ،کتاب نوروز، کارنامه، مدار بسته ، بهار کتاب و پایان ناباروری را در شبکه چهار به عهده داشت و هم اکنون نیز دارد. از سال ١٣٨٨ همکاری خود را با شبکه جام جم در برنامه هایی مثل مجله علمی ، تا ثریا ،همراه ایرانیان ادامه داد و از سال ١٣٩٠ نیز با شبکه های آموزش و سلامت در قالب برنامه هایی مثل دکتر سلام ، درمانگاه پوست و مو به اجرای برنامه پرداخت و هم اکنون نیز دارد. اجرای برنامه سال تحویل شبکه چهار در سال ١٣٩۴ نیز به عهده اینجانب خواهد بود.

faezeh.nemati (2)faezeh.nemati (3)faezeh.nemati (4) faezeh.nemati (5)faezeh.nemati (12) faezeh.nemati (11)faezeh.nemati (10) faezeh.nemati (9)faezeh.nemati (8)faezeh.nemati (7) faezeh.nemati (6)

عکس های پیشنهادی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *